Dobrodosli!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dobrodosli!

Dobrodosli na slobodne diskusije!
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Duhovi

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 220
Datum upisa : 07.01.2008

Duhovi Empty
PočaljiNaslov: Duhovi   Duhovi Icon_minitimePon Jan 07, 2008 11:20 pm

hm, pa otvorih ovu temu iz jednog razloga jer sa juche chula jednu prichu koja je zvuchala jezivo.. Inache ne verujem u te sve stvari, duhove, i mislim da je sve u nashoj glavi ali opet Shta vi mislite o ovome?

Komshinici moje drugarice iz razreda je umrla sestra. Nekoliko dana posle toga ona je legla u krevet i zaspala, i u sred noci neko joj pozvoni na vrata. Ona otvori i vidi sestru! I prvo se prepala, a onda ipak obradovala, pochela da je grli, i u jednom trenutku ta "sestra" pochne nju da vuche ka terasi, i kada su stigle do terase ta devojka se osvesti, i shvati da njena sestra nije zhiva, i pobegn u obu, posle toga kad god bi otvorila ochi videla je sestrin lik na prozoru.. Sutradan su odmah pozvali sveshtenika i on je rekao da je dobro shto nije izashla na terasu, da to nije bila njena sestra vec djavo i da je njen andjeo chuvar odbranio jer bi poginula!

Ovo je meni neverovatno, ali ima ljudi koji veruje kao ta moja drugarica iz razreda... ja pretpostavljam od prevelike zhelje da je vidi da je ona je umislila

inache pishite tako neke prichice da se malo plashimo!!!!ovo sam prekopirala sa nekog foruma,pisite!
Nazad na vrh Ići dole
https://slobodnediskusije.1talk.net
 
Duhovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dobrodosli! :: Drustvene teme :: Psihologija/filozofija/Sociologija-
Skoči na: